O nas

Witaj na Horsee – platformie stworzonej przez pasjonatów jeździectwa dla pasjonatów jeździectwa!


 
Tak jak Ty jesteśmy częścią środowiska jeździeckiego. Kochamy konie i ich dobro jest dla nas najważniejsze. Wiemy, że opieka nad koniem i rozwijanie umiejętności jeździeckich to nie lada wyzwanie. Wymaga czasu i wysiłku, ale przede wszystkim odpowiednich ludzi i miejsca. Dlatego stworzyliśmy platformę, gdzie każdy jeździec i właściciel konia znajdzie to, czego potrzebuje.
 
 

Skąd pomysł?

Czy kiedykolwiek mieliście trudność z szybkim znalezieniem specjalisty, który zająłby się Waszym koniem lub wspierał Was w rozwijaniu Waszej pasji? Rozpytywaliście bezskutecznie znajomych albo godzinami przeglądaliście grupki w mediach społecznościowych, które potrafią być przepełnione różnymi informacjami tak, że nie da się tam nic znaleźć? Nas też to frustrowało.
 
I tak narodził się pomysł na Horsee - kompleksową platformę stworzoną z myślą o wszystkich osobach związanych ze środowiskiem jeździeckim. Przestrzeń, która gromadzi oferty każdego rodzaju usługodawców - trenerów, kowali, weterynarzy, fizjoterapeutów i wielu wielu innych. To też szansa, żeby każdy jeździec czy właściciel konia miał wszystko czego potrzebuje w jednym miejscu. Dzięki systemowi weryfikacji usługodawców i możliwości filtrowania ofert po rozbudowanym drzewie kategorii oraz po lokalizacji, znalezienie odpowiedniego i zaufanego specjalisty jeszcze nigdy nie było tak szybkie ani tak wygodne.
 
Podobny problem zauważyliśmy w kontekście stajni i ośrodków jeździeckich. Znalezienie stajni w konkretnej okolicy i zapoznanie się z ofertą jej usług nie było łatwym zadaniem. Szybkie porównanie jej podstawowych cech, infrastruktury i wyposażenia z inną stajnią praktycznie niemożliwe. Postanowiliśmy to zmienić. Dlatego Horsee to nie tylko ogłoszenia usługodawców - to także rozrastająca się baza stajni i ośrodków jeździeckich, które prezentują swoje oferty na platformie.
 
 

Nasze plany

Nasza wizja i jednocześnie wielkie marzenie to zbudowanie zintegrowanej społeczności jeździeckiej, która za pomocą nowoczesnej, intuicyjnej platformy będzie w stanie w prosty sposób komunikować się i nawiązywać współpracę. Pragniemy, aby każdy jeździec i właściciel koni miał łatwy dostęp do szerokiego grona specjalistów oraz stajni i ośrodków jeździeckich. Z drugiej strony, chcemy wspierać usługodawców i stajnie, aby mogli pozyskiwać nowych klientów i nieustannie się rozwijać.
 
A to dopiero początek i zaledwie fragment naszych marzeń. Z Waszą pomocą chcemy rozbudowywać platformę i wzbogacać ją o nowe funkcjonalności.
 
 

Czekamy na Ciebie!

Zapraszamy Cię do włączenia się w ten cel. Pomóż nam rozwijać Horsee. Stań się częścią tej społeczności. Buduj z nami piękną przyszłość zintegrowanego środowiska jeździeckiego, gdzie każdy znajdzie to czego potrzebuje dla siebie, swojego konia, swojej działalności lub stajni. 
Jesteśmy ciekawi co myślisz o Horsee. Podziel się z nami swoimi przemyśleniami dotyczącymi działania i możliwości rozwoju platformy za pomocą formularza kontaktowego lub chatboxu w prawym dolnym rogu.
 
 
 


Misja
Wspieramy środowisko jeździeckie dostarczając innowacyjne narzędzie do efektywnej komunikacji na rynku, ułatwiając znalezienie zaufanych usługodawców, stajni i ośrodków jeździeckich dopasowanych do indywidualnych potrzeb właścicieli koni i jeźdźców.

 

Cel
Celem jest zbudowanie kompleksowej platformy jeździeckiej, która umożliwia pozyskiwanie kontaktów i nawiązywanie współpracy, poprzez publikowane ogłoszenia o świadczonych usługach i prowadzonych stajniach. Jej ciągły rozwój będzie oparty na bliskiej współpracy ze środowiskiem jeździeckim i analizie wskazówek od Użytkowników.