Jak korzystać z Horsee?

 

Horsee to kompleksowa platforma usług jeździeckich. Tworzy przestrzeń łączącą jeźdźców z profesjonalnymi i sprawdzonymi usługodawcami. Odpowiada na konkretne potrzeby właścicieli koni i jeźdźców. Jest też szansą dla szkoleniowców, weterynarzy, kowali, fizjoterapeutów, właścicieli stajni i wielu innych usługodawców na dotarcie do potencjalnych klientów i rozwój własnej działalności. Poniżej znajdziesz wskazówki, jak efektywnie korzystać z platformy Horsee, podzielone na kilka sekcji.
 
 

Wyszukiwarka usług

 
Nasza wyszukiwarka jest zbiorem narzędzi, dzięki którym znajdziesz to czego potrzebujecie Ty i Twój koń. Nie musisz się logować ani rejestrować, aby z nich korzystać! Jednym z narzędzi jest rozbudowane drzewo kategorii i podkategorii, które pozwala wyświetlić tylko te oferty, które Cię interesują. Pełne drzewo dostępne jest tutaj.
 
Kolejnym sposobem na znalezienie interesującej Cię oferty jest wpisanie fraz kluczowych w pasku wyszukiwania. Wystarczy, że wpiszesz to czego szukasz, a wyszukiwarka Horsee momentalnie znajdzie oferty, których nazwa, kategoria lub opis pokrywają się z wprowadzonym hasłem.
 
Aby zawęzić listę wyświetlanych ofert, możesz użyć filtrów wyszukiwania. Podstawowym filtrem jest oczywiście lokalizacja, bo większość usług świadczonych jest przez dojeżdżających usługodawców. Wystarczy, że wprowadzisz adres i wskażesz wyszukiwarce maksymalną odległość, w obrębie której poszukujesz specjalisty.
 
 

Wyszukiwarka stajni

 
Jeśli szukasz stajni dla swojego wierzchowca lub ośrodka jeździeckiego do treningów, wyszukiwarka stajni jest zakładką dla Ciebie. Jest to, w pewnym sensie, podwójna wyszukiwarka, a więc podwójna szansa na znalezienie tego, czego szukasz.
 
Po pierwsze, możesz wyszukiwać stajnie i przeglądać ich profile, w których znajdziesz zdjęcia, informacje kontaktowe, adres, dokładny opis, a także charakterystykę danego ośrodka i jego infrastruktury. Znalezienie idealnej stajni pod kątem Twoich wymagań ułatwi szeroka lista filtrów, na której oprócz lokalizacji znajdziesz dokładne cechy i wyposażenie.
 
Sekcja “Stajnie” to również wyszukiwarka usług świadczonych przez stajnie i ośrodki jeździeckie. Podobnie jak w zakładce “Usługi”, wyświetlane oferty są możliwe do filtrowania po kategoriach (pensjonat dla koni, nauka jazdy, obozy jeździeckie itp.) i lokalizacji.
 

Dodawanie ofert

 
Dodawanie ogłoszenia na horsee.pl jest szybkie, intuicyjne i - co najważniejsze - całkowicie darmowe! Wymaga jedynie rejestracji konta.
 
Z drzewa kategorii wybierz podkategorię, w której chcesz dodać ogłoszenie. Niektóre podkategorie mają swoje podkategorie szczegółowe, które znajdują się w formularzu dodawania oferty. Umożliwia to publikację jednego ogłoszenia w kilku podkategoriach szczegółowych konkretnej podkategorii.
 
 

Warto pamiętać

 

  • Jedno ogłoszenie w kategorii “Trening” i podkategorii “Trener” może być jednocześnie wyświetlane w podkategoriach szczegółowych “Skoki”, “Ujeżdżenie”, “WKKW” itd.
  • Zwróć uwagę na pole “Lokalizacja”. Adres, który podasz będzie wykorzystywany przez wyszukiwarkę do obliczania odległości od osoby przeszukującej horsee.pl. Podaj go więc jak najdokładniej.
  • Przygotuj dokładny opis swojej usługi. Dzięki temu użytkownicy łatwiej odnajdą Twoje ogłoszenie w wyszukiwarce i lepiej poznają Twoją ofertę.
  • Pamiętaj, żeby precyzyjnie określić cenę swoim potencjalnym klientom. Wybierz, czy podana kwota obejmuje dojazd i czy jest to cena za godzinę czy za pełną usługę. Możesz również wybrać opcję “Cennik w ofercie” i załączyć cennik w opisie lub jako zdjęcie.

Profil stajni

 
Jeśli prowadzisz stajnię czy ośrodek jeździecki, lub pracujesz w takim miejscu i zależy Ci na dotarciu do nowych klientów, możesz bezpłatnie skonfigurować profil stajni. Pozwoli to użytkownikom Horsee, odnaleźć Twoją stajnię w wyszukiwarce i zapoznać się z jej charakterystyką. Co więcej, mając skonfigurowany profil stajni, uzyskasz możliwość dodawania ofert usług w niej świadczonych. Usługi stajni to odrębna kategoria, która wraz z listą stajni i ośrodków jeździeckich, widoczna jest w zakładce “Stajnie”.
 
Aby skonfigurować profil stajni kliknij ikonę swojego profilu i przejdź do sekcji “Moja stajnia”. Dotrzesz wówczas do formularza, który zalecamy dokładnie uzupełnić. Wpłynie to pozytywnie na widoczność profilu w wyszukiwarce. Przygotuj interesujący i konkretny opis, bo wyszukiwarka Horsee znajduje słowa kluczowe w opisach profili stajni i ofert usług. Ponadto, bardzo istotne jest szczegółowe uzupełnienie wszystkich cech stajni, w tym rzeczy związanych ze sprzętem i infrastrukturą. Użytkownicy mogą filtrować wyświetlane profile stajni po niektórych z nich.